KONST / Litografier / Färglitografier 15086396
nr 1508 6396
Färglitografier
2 st, Gunleif Grube, Erotiska motiv. Signerad, numrerad 80-upplaga, daterad -98. Färglitografi, bildmått: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:55:59
10/12 12:15:54